Go to ...
120 Ay Vadeli Ziraat Bankası Transfer Konut Kredisi ile Borçlarınızı Hafifletin


Ziraat Bankası konut borç transfer kredisi, Konut borç kapatma kredisi, borç taşıma kredisi- Başı sıkışanlar, işleri ve durumu kötüleşenler, banka borçlarını zar zor ödeyenler, konut kredi borcunu ödeyecem diye ek mesai yapanlar, herkesin bu yazıda toplanmasını diliyoruz. Zira her yerde ihtiyaç kredisi borç transferi hakkında bilgiler var. Ama gel gör ki konut transferi ile ilgili pek de fazla bilgi yok. Kredi kartınızı bir bankaya transfer ettiniz. onda sıkıntı yok Allah’ın izniyle.

VATANDAŞ KONUT KREDİSİ TRANSFERİ ARAYIŞI İÇİNDE

İhtiyaç kredisi veya taşıt kredilerinizi de transfer ettiniz ve 48 aya kadar vadelendirdiniz. Bunda da sıkıntı yok. Sırtınızdan büyük bir yük kalktı. Ama gel gör ki, büyük taksitli konut kredisi, ne olacak hiç bilmiyorsunuz. Bir kaç bankaya sordunuz ve kendilerinin bu transferi gerçekleştirmediğiniz öğrendiniz. Şimdi bir arayış içerisindesiniz. Acaba ne yaparım, ne ederim de bu borcu bir şekilde transfer ederim diye. Bizlerde bu yazı ile sizlere bir yol ve alternatif sunmak istedik.

ZİRAAT BANKASI İLE RAHAT BİR NEFES ALMAYA NE DERSİNİZ?

Biliyorsunuz ki, kredi transfer işlemleri ile krediniz hem tekrardan yapılandırılır, hemde vade seçeneklerinden yararlanırsınız. Diyelim ki 30 ay borcunuz kaldı ama bu size çok büyük bir yük getiriyor. Transfer işlemi ile bu vadeyi 120 aya kadar çıkarabiliyorsunuz. Yazımızın kalan kısmında Ziraat Bankası Konut Kredisi Transferi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Bu sayede sizlerde rahat bir nefes alabileceksiniz.

ZİRAAT BANKASI TRANSFER KONUT KREDİSİ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Zamanında işleriniz iyiydi ve buna güvenerek, kendinize göre krediler çektiniz. Hatta yıllarca güzel güzel ödemelerinizi yaptınız, lakin şimdi ekonomik sıkıntılar baş gösterdi. İşlerinizi biraz rayına koymayı başardınız ama konut kredisi çok büyük sıkıntı. Bunun taksitlerini nasıl daha da uzatabilirim diye düşünürken, ziraat bankası içine girmiş olduğunuz bataklıktan sizi çıkarmak için bir yardım eli uzatıyor. Sizlerde diğer bankalardaki konut kredinizi ziraate transfer edebilirsiniz.

120 AY VADE VE UYGUN FAİZ ORANLARI

Uygun faiz oranı, uygun vade imkanı ve alternatif ödeme seçenekleri ile borcunuzu tekrardan yapılandırabilirsiniz. Borcunuzu ziraat bankasına transfer eder ve 120 aya kadar tekrardan taksitlendirmeler yapabilirsiniz. Ziraat bankası da sizin borcunuzu kapatır. Bu sayede de yeni bankanız ziraat olur. Aylık ufak ve küçük ödemeler ile de sizlerde rahat bir nefes alırsınız. Kredinizi 36 aya kadar vadelendirirseniz faiz oranı %1,05 olacaktır. Vade sayınız 37 ay ile 120 ay arasında olacaksa faiz oranı da %1,07 olacaktır.

EKSPERTİZ ÜCRETİNİN %80’İNE KADAR KREDİ

Diğer bankadaki borcunuzu kapatmak için bu krediyi kullanırsınız. Konutunuzun ekspertiz değerinin %80’i kadar kredi alabilirsiniz. Evinizin teminatı yeterli oluyor. Bunun için de evinize ipotek uygulanıyor ve sizlerden de ipotek tesis ücreti alınıyor. Kredi tahsis ücreti de talep edilmiyor. Buda güzel bir özellikti. Ziraat bankası kredi kampanyası üzerinde yetkilidir. Şartlarda değişiklik yapabilir, sizin başvurunuzu onaylayabilir veya ret edebilir. Ayrıca gerekli gördüğünde teminatta isteyebilir.

TRNASFER KONUT KREDİSİ İÇİN HESAPLAMALAR

60.000 TL Konut Kredisini 36 Ay Vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Faiz oranı %1,05 olacaktır. Aylık taksidiniz 2.010,10 TL ve Toplam geri ödenecek tutar ise 72.363,60 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranı %14,4966 dır. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. Ekspertiz ücreti en az 445 TL dir. DASK için 100 metrekare bir yere ödeyeceğiniz ortalama tutar 47,13 TL dir. 35 yaşında bir kişi için hayat sigortası ortalama olarak 108,19 TL dir. İpotek tesis ücreti 118 TL ve Konut sigortası da 180 TL dir.

60.000 TL Konut Kredisini 60 Ay Vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Faiz oranı %1,07 olacaktır. Aylık taksidiniz 1.360,28 TL ve Toplam geri ödenecek tutar ise 81.616,80 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranı %14,3504 dür. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. Ekspertiz ücreti en az 445 TL dir. DASK için 100 metrekare bir yere ödeyeceğiniz ortalama tutar 47,13 TL dir. 35 yaşında bir kişi için hayat sigortası ortalama olarak 108,19 TL dir. İpotek tesis ücreti 118 TL ve Konut sigortası da 180 TL dir.

60.000 TL Konut Kredisini 120 Ay Vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Faiz oranı %1,07 olacaktır. Aylık taksidiniz 890,21 TL ve Toplam geri ödenecek tutar ise 106.825,20 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranı %14,0364 dür. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. Ekspertiz ücreti en az 445 TL dir. DASK için 100 metrekare bir yere ödeyeceğiniz ortalama tutar 47,13 TL dir. 35 yaşında bir kişi için hayat sigortası ortalama olarak 108,19 TL dir. İpotek tesis ücreti 118 TL ve Konut sigortası da 180 TL dir.

 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin