Go to ...
120 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı Yapı Kredi Konut Kredisi


Yapı kredi bankası %0,90 faiz oranlı konut kredisi- Devlet bankalarının faiz oranlarını düşürmesi ile birlikte, özel bankalarda daha fazla dayanamayıp ellerini taşın altına koydular. Artık yüksek faiz ile kredi mümkün gözükmüyor. En azından bir süre için durum böyle. Buda bir süredir durgun olan bankacılık sektörünü canlandıracağa benziyor. Özellikle kuruluş amacı insanları konut sahibi yaptırmak olan Türkiye’nin ilk özel bankası Yapı Kredi, sizleri bekliyor.

YAPI KREDİ KONUT KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Konut kredisinde %90 lara kadar düştü. Bu durumda herkeste bir heyecan var. Acaba hangi bankadan kredi çeksem diye. Faiz oranı hangi bankada daha uygun? Ekspertiz ücreti, kredi tahsis ücreti vs. hangi bankada daha da düşük? gibi sorularınızın olduğunu biliyoruz. Zaten bu yazımız da sizlere bir alternatif oluşturması adına derlendi. BU krediye dair tüm merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabileceksiniz.

YAPI KREDİ KONUT KREDİSİ DETAYLARI

Siz de hayallerinizi süsleyen bir eve sahip olmak istiyorsanız, artık bu hayalinizi ertelemeyin. Dilediğiniz eve hemen sahip olmak için Yapı Kredi’ye uğrayarak, konut kredinizi 120 aya varan vade, en avantajlı faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

100.000 TL Konut Kredisini 60 Ay Vade ve %0,90 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Toplam Masraf 1.313,38 TL dir. Aylık taksit tutarı ise 2.164,28 TL olarak hesaplanmıştır. 

100.000 TL Konut Kredisini 120 Ay Vade ve %0,93 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Toplam Masraf 1.313,38 TL dir. Aylık taksit tutarı ise 1.379,76 TL olarak hesaplanmıştır. 

Tahsis ücreti (500 TL), ekspertiz ücreti (508,38 TL), ipotek tesis ücreti (185 TL) ve yıllık DASK primi (120 TL) olarak toplam masraf içerisinde yer almaktadır. DASK sigorta primi ortalama olarak verilmiş olup, konutun özelliğine göre değişiklik göstermektedir. İhtiyari sigortalar (Konut ve Hayat) hesaplamaya dahil edilmemiştir.

YAPI KREDİ KONUT KREDİSİ AYRINTILARI

En fazla 120 ay vade ile konut kredisi kullandırımı yapılmaktadır. Konut kredilerinde kredi tutarı, satın alınacak evin ekspertiz değerinin en fazla %80’i oranındadır. %80’in üzerinde kullanım, satın alınan konutun ekspertiz değerinin 00’üne kadar ilave konut teminatı ile değerlendirilir. Konut kredisi vade sonundaki azami yaş 70’tir.Taksit ödemelerinizi belirlediğiniz dönem ve tutarlarda yapabilirsiniz.

Dilerseniz ara ödeme yapıp kalan taksitlerinizin tutarını azaltabilirsiniz Dilerseniz kredinizin kalan ödemesini belirlenen zamandan önce ödeyebilir ve kredinizi kapatabilirsiniz. Bankamızdaki mevcut kredinizi yeniden yapılandırabilir, başka bankadaki olarak kullandığınız devam eden konut kredisini, ile bankamıza taşıyabilirsiniz. Yatırım amaçlı olarak veya tek başına ev alma imkanı olmayan iki kişi ortak olarak konut kredisi kullanabilir ve ev sahibi olabilir.

YAPI KREDİ KONUT KREDİSİNE NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

Dilerseniz hemen online başvurunuzu gerçekleştirmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.  Yapı Kredi Bireysel İnternet / Mobil Şube üzerinden İnternetten ve Mobilden Anında Şubesiz Kredi’ye 7 gün, 24 saat başvurabilirsiniz. Başvurunuzu Yapı Kredi Bireysel İnternet ve Mobil Şube’de Krediler ya da Başvurular menüsündeki “Konut Kredisi Başvurusu” adımından yapabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi Şubelerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

YAPI KREDİ KONUT KREDİSİ İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER NELERDİR?

Bu krediye başvurmak için; Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Gelir Belgesi ve Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adını düzenlenmiş bir fatura veya ikametgah belgesi gerekmektedir.

Artık Konut kredisi almak çok daha kolaylaştı. Sizlerde ev sahibi olmak istiyorsanız yapı kredi bankasının düşük faizli, uzun vadeli kredilerinden yararlanabilirsiniz. Biz haberini yapmış olduk. Artık değerlendirme işi de sizlere kalıyor. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız. Beğendiğinizi tıklayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası %20 Devlet Katkılı Konut Kredisi

180 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı QNB Finansbank Standart Konut Kredisi

Findeks Kredi Notu Neden Düşer?

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin