Go to ...
120 Ay Vadeli Vakıfbank Kışa Özel Konut Kredisi


120 Ay Vadeli Vakıfbank Kışa Özel Konut Kredisi, Vakıfbank konut kredisi hesaplama ve faiz oranları- Kış geldi çattı. Herkes sıcak bir yuvada kışı çıkarmanın ve atlatmanın derdinde. Ama en keyifli olanlar tabi ki de kendi evinde ailesiyle geçirenler oluyor. Konut fiyatlarında kış ayından dolayı bir durgunluk söz konusu. Ayrıca faiz oranlarında da 3-5 ay öncesine göre anlamlı bir düşüşte var. İşte bu saydıklarımdan dolayı belkide konut almak için en doğru vakit bu sıralar.

VAKIFBANK KIŞA ÖZEL KONUT KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Çevremde bir sürü evin satılığa çıkarıldığını görüyorum. Satılık ev arttıkça fiyatlarda ister istemez düşüyor. Lakin evler yinede o kadar çok ucuz değil. Bundan dolayı da krediye ihtiyaç duyuyoruz. Bankalarda kredi vermek için kampanyaların ardı arkasını kesmiyor. Hal böyle olunca da banka seçme noktasında kararsız kalabiliyoruz. Bizlerde en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmak için de kredi kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz. Bugünde Vakıfbank Kışa Özel Konut Kredisinden Bahsedeceğiz.

VAKIFBANK KIŞA ÖZEL KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank beğendiğiniz evi kira öder gibi alabilmeniz için harika bir kredi kampanyası düzenlemiş. Uzun vade ve uygun faiz oranı söz konusu. Bu açıdan bu kış günü ailenize sıcacık bir yuva sunabilme imkanınız da bulunuyor. Üstelik borç transfer kredisi yapmak isteyenlerde kışa özel konut borç transfer  kampanyasından yararlanabiliyorlar. Kredi vadesi 120 ay gibi uzun bir süredir. Kredi faiz oranı ise %1,05’den başlıyor. Dilerseniz şimdide bu dediğimiz özellikleri daha da detaylandıralım.

VAKIFBANK KIŞA ÖZEL KONUT KREDİSİ HESAPLAMALARI
  • 100 bin lira konut kredisini 120 ay vade ve 1,06 faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti yok. yani alınmıyor. Diğer ücretler ise 800 liradır. Aylık maliyet oranı %1,0769 dur. Yıllık Toplam Maliyet ise %13,7162 dir.
  • 100 bin lira konut kredisini 120 ay vade ve 1,05 faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti 500 liradır. Diğer ücretler ise 800 liradır. Aylık maliyet oranı %1,0775 dur. Yıllık Toplam Maliyet ise %13,7241 dir.

 

Kredi tahsis ücreti çekeceğiniz kredinin binde beşi kadardır. Bunun dışında ortalama olarak 800 lirada ekspertiz ücreti ödemeniz gerekiyor. Taşınmaz rehin ücretinin alınmaması iyi bir şey. Hayat sigortası ise isteğe bağlı olarak yapılmaktadır. Benim sizlere tavsiyem hayat sigortasını yaptırmanız noktasında. Zira ölümün geleceği belli değil. Hayat sigortası sayesinde evinizi ve ailenizi güvence altına almış olursunuz.

Aylık ve yıllık maliyet oranlarına kredi tahsis ücreti, ekspertiz ve vergiler dahil edilmiştir. Bu orana DASK ve Hayat sigortası dahil edilmemiştir. Bunu bilmenizde fayda var. DASK evin metrekaresine göre değişebiliyor. Hayat sigortası da konut kredisi tutarı, vadesi, yaş ve cinsiyete göre belirleniyor.

VAKIFBANK KIŞA ÖZEL KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU

Kış konut kredisi için bir kaç başvuru adımının olduğunu söyleyerek yazımıza devam edelim. Öncelikle SMS yoluyla başvuru hakkın da bilgiler verelim. Bunun için hemen telefonunuzun mesaj bölümünü açın ve büyük harfler ile KONUT yazıp bir boşluk bırakın ve 11 haneli Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı yazın ve yine bir boşluk bırakın. Şimdide aylık gelirinizi yazın sonrada operatörünüzden 5724’e mesaj atın. Mesaj ücreti 0,65 TL dir.

Burayaı daha da iyi anlamanız için örneklendirelim. bunu için telefonunuzun mesaj bölümüne şu şekilde yazmalısınız; (KONUT 12345678911 3500). Şimdide çağrı merkezi aracılığı ile konut kredisi başvurusu yapılacağını açıklayalım. 444 0  724 nolu iletişim numarasını çeviriyorsunuz. Bu numara vakıfbank çağrı merkezine aittir. Başvuru işlemleri menüsü olan 5 rakamına basıyorsunuz. Ardından da kredi başvuru seçeneği 2 ye basıyorsunuz.

Ardından da 1 ile konut kredisi başvuru menüsüne ulaşarak, başvuru işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun dışında detaylı bilgi için veya başvuru yapmak için vakıfbank şubelerine de uğrayabilirsiniz.

Sevgili okurlarımız, hayalinizdeki konuta sahip olabilmeniz için vakıfbank kış konut kredisi hakkında detaylı bir açıklamada bulunduk. Tabi bu krediyi kabul edip etmeme sizin değerlendirmenize kalıyor. Bizlerden şimdilik bu kadar. Dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarından oluşturduğumuz konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER ARACILIĞI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Resimli Anlatım İle Findeks Kredi Notu Sorgulama

İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredilerinde Kredi Limiti Nasıl Yükseltilir?

Konut Kredisinde Sigorta Yaptırma Zorunlu Mu?

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin