Go to ...
%1,14 Faizli Kredim Akbank’ta


48 ay vadeli akbank ihtiyaç kredisi- Herkes krediye ihtiyaç duyuyor. Kimisi evleniyor, kimisi iş kuruyor. Hayatımız krediye endeksli anlayacağınız. Borç para olmadan maalesef bir şeyler kurulmuyor. Ülkemizde faiz noktasında şuan güzel havalar esiyor. Başta devlet bankaları olmak üzere özel bankalar da ciddi faiz indirimlerine gitmiş durumda. Anlayacağınız kredi çekmek için doğru zaman. Sizlerde kredi çekmek için banka arayışı içerisine girmiş olabilirsiniz.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖN BİLGİ

Bizlerde kredi ihtiyacınıza bir alternatif oluşturması adına bugün sizler ile akbank ihtiyaç kredisinden söz edeceğiz. Faiz oranları %1,14’ten başlıyor. Mükemmel bir kredi imkanı size sunuluyor. Sizlerinde düzenli bir geliri var ise ve kredi notunuzda iyi seviyelerdeyse bu krediye başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz BURAYI tıklayarak Kredi notunuzu nasıl sorgulayabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bizlerde bu özel kredinin detaylarına hızlı bir giriş yapalım.

KREDİM AKBANK’TA AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

İhtiyaç Anında Avantajlı Faiz Oranları ile Krediniz Akbank’ta sizleri bekliyor. %1,14’ten başlayan faizlerle 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi Akbank’ta. Çok avantajlı faizlerle kredinizi şimdi kullanıp, dilerseniz ödemelerinizi 3 ay erteleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeden başvurun, hayallerinizi gerçekleştirin. Son tarih 30 Kasım 2016. Dilerseniz hemen şimdi Akbank.com’dan, Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e girerek belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullanabilir veya aşağıdaki belgelerle birlikte Şubelerimize başvurabilirsiniz. İhtiyaç kredisini hesaplamak için “Kredi Hesaplama” butonuna tıklayarak kullanabileceğiniz kredi miktarını anında öğrenebilirsiniz.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KOŞULLARI

%1,14 faiz oranı 1-48 ay vadede şubelerimizden kullanılan 30 bin TL ve üzerindeki kredi tutarları için geçerlidir. %1,25 faiz oranı 1-48 ay vadede şubelerimizden kullanılan 20 bin TL ve üzerindeki kredi tutarları için geçerlidir. Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 48 ay olabilir. 3 ay ertelemeli kredi en fazla 45 ay taksitle kullanılabilir. Ertelemeli kredilerde, ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir.

Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz. Akbank.com, Akbank Telefon Şubesi ve Akbank Direkt Internet veya Mobil kanallarında geçerli olan faiz oranları farklılık göstermektedir. Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler: Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi, Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir., Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşteri getirmesine gerek yoktur), Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi (Maaş müşterilerinin getirmesine gerek yoktur)

%1,14 faiz oranı Akbank Şubelerinden kullanılan 30 bin TL ve üzerindeki kredi tutarları için geçerli olup, farklı tutarlarda veya Akbank.com, Akbank Telefon Şubesi ve Akbank Direkt Internet veya mobil kanallarında geçerli olan faiz oranları farklılık göstermektedir. Akbank.com, 4442525 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullandırımı ; T.C. vatandaşı, Akbank Direkt müşterisi veya Akbank Banka/ Kredi kartı sahibi ve Bankamızdaki kayıtlı bilgi/belgelerinde eksiklik bulunmayan mevcut Akbank müşterileri için geçerlidir.

YILLIK MALİYET ORANLARI

10.000 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,39 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 304,39 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 50,00 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı %22,3026 dır. Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 14.660,67 TL olarak hesaplanmıştır.

20.000 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 587,50 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 100,00 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı %19,8945 dır. Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 28.300,00 TL olarak hesaplanmıştır.

30.000 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,14 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 856,61 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 150,00 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı %18,0331 dır. Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 41.267,46 TL olarak hesaplanmıştır.

HEMEN BAŞVURU İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

Değerli dostlarımız, sizlerde bu kredi koşulları bana uyuyor diyorsanız değerlendirebilirsiniz. Bu kredide mühim olan 30 bin ve üstü bir rakam çekmekte. Bu sayede oldukça düşük bir faiz oranı olan %1,14’e kavuşabiliyorsunuz. Böylece ibr yazının daha sonuna gelmiş olduk.Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızıda inceleyebilir merak ettiğinizi tıklayabilirsiniz. Bir başka kredi haberinden buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Akbank Gayri Nakdi Krediler ile Kobiler Dahada Güçlü

Akbank Sabit Faizli Mortgage

Akbank Kredi Notu Öğrenme

Akbank kredi kartı başvurusu

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin