Go to ...
%1,14 Faizli Kredim Akbank’ta


48 ay vadeli akbank - Herkes krediye ihtiyaç duyuyor. Kimisi evleniyor, kimisi iş kuruyor. Hayatımız krediye endeksli anlayacağınız. Borç para olmadan maalesef bir şeyler kurulmuyor. Ülkemizde faiz noktasında şuan güzel havalar esiyor. Başta devlet bankaları olmak üzere da ciddi faiz indirimlerine gitmiş durumda. Anlayacağınız kredi için doğru zaman. Sizlerde kredi çekmek için banka arayışı içerisine girmiş olabilirsiniz.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖN BİLGİ

Bizlerde kredi ihtiyacınıza bir alternatif oluşturması adına bugün sizler ile akbank ihtiyaç kredisinden söz edeceğiz. Faiz %1,14’ten başlıyor. Mükemmel bir kredi imkanı size sunuluyor. Sizlerinde düzenli bir geliri var ise ve kredi notunuzda iyi seviyelerdeyse bu krediye başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz BURAYI tıklayarak Kredi notunuzu nasıl sorgulayabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bizlerde bu özel kredinin detaylarına hızlı bir giriş yapalım.

KREDİM AKBANK’TA AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

İhtiyaç Anında Avantajlı Faiz Oranları ile Krediniz Akbank’ta sizleri bekliyor. %1,14’ten başlayan faizlerle 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi Akbank’ta. Çok avantajlı faizlerle kredinizi şimdi kullanıp, dilerseniz ödemelerinizi 3 ay erteleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeden başvurun, hayallerinizi gerçekleştirin. Son tarih 30 Kasım 2016. Dilerseniz hemen şimdi Akbank.com’dan, Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e girerek , Direkt Kredi kullanabilir veya aşağıdaki belgelerle birlikte Şubelerimize başvurabilirsiniz. İhtiyaç kredisini hesaplamak için “Kredi Hesaplama” butonuna tıklayarak kullanabileceğiniz kredi miktarını anında öğrenebilirsiniz.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KOŞULLARI

%1,14 faiz oranı 1-48 ay vadede şubelerimizden kullanılan 30 bin TL ve üzerindeki kredi tutarları için geçerlidir. %1,25 faiz oranı 1-48 ay vadede şubelerimizden kullanılan 20 bin TL ve üzerindeki kredi tutarları için geçerlidir. Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 48 ay olabilir. 3 ay ertelemeli kredi en fazla 45 ay taksitle kullanılabilir. Ertelemeli kredilerde, ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir.

Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz. Akbank.com, Akbank Telefon Şubesi ve Akbank Direkt Internet veya Mobil kanallarında geçerli olan faiz oranları farklılık göstermektedir. Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler: Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi, Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir., Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşteri getirmesine gerek yoktur), Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi (Maaş müşterilerinin getirmesine gerek yoktur)

%1,14 faiz oranı Akbank Şubelerinden kullanılan 30 bin TL ve üzerindeki kredi tutarları için geçerli olup, farklı tutarlarda veya Akbank.com, Akbank Telefon Şubesi ve Akbank Direkt Internet veya mobil kanallarında geçerli olan faiz oranları farklılık göstermektedir. Akbank.com, 4442525 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullandırımı ; T.C. vatandaşı, Akbank Direkt müşterisi veya Akbank Banka/ Kredi kartı sahibi ve Bankamızdaki kayıtlı bilgi/belgelerinde eksiklik bulunmayan mevcut Akbank müşterileri için geçerlidir.

YILLIK MALİYET ORANLARI

10.000 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,39 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 304,39 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 50,00 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı %22,3026 dır. Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 14.660,67 TL olarak hesaplanmıştır.

20.000 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 587,50 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 100,00 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı %19,8945 dır. Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 28.300,00 TL olarak hesaplanmıştır.

30.000 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,14 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 856,61 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 150,00 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı %18,0331 dır. Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 41.267,46 TL olarak hesaplanmıştır.

HEMEN BAŞVURU İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

Değerli dostlarımız, sizlerde bu kredi koşulları bana uyuyor diyorsanız değerlendirebilirsiniz. Bu kredide mühim olan 30 bin ve üstü bir rakam çekmekte. Bu sayede oldukça düşük bir faiz oranı olan %1,14’e kavuşabiliyorsunuz. Böylece ibr yazının daha sonuna gelmiş olduk.Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızıda inceleyebilir merak ettiğinizi tıklayabilirsiniz. Bir başka kredi haberinden buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Akbank Gayri Nakdi Krediler ile Kobiler Dahada Güçlü

Akbank Sabit Faizli Mortgage

Akbank Kredi Notu Öğrenme

Akbank kredi kartı başvurusu

 

Tags: , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin