Go to ...
%1,14 Faizli İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 2017


2017 Türkiye İş Bankası Yıl Kredisi, Yılbaşı Kredisi- Vergiler, ödemeler, harcamalar, personel maaşları, belki ufak bir tatil. Anlayacağınız bir yılın sonuna ve yeni bir yılın başına girmek üzereyiz. Masraflar dağ gibi. Güzel bir hafta geçirmek istiyorsunuz ama ödemeler aklınızın bir ucunda ve sizi rahat bırakacağa da benzemiyor. Sizin gibi binlerce insan olduğunu biliyor muydunuz? Bu açıdan yalnız değilsiniz ve bu sıkıntılar, esnafları, kobileri ve işletme sahiplerini ciddi manada zorluyor.  Öte yandan farklı ihtiyaçlardan dolayı da paraya ihtiyaç duyanlar olabiliyor.

TÜRKİYE İŞ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ ÖN BİLGİ

Uzun lafın kısası yüz binlerce insan nakit paraya ihtiyaç duyuyor. Bundan dolayı da bankalarda Yeni yılı fırsat bilerek farklı kredi kampanyalarını sizlere sunuyorlar. Bu sıralar kredi faiz oranları da ciddi manada bir düşüşe geçmiş durumda. Hal böyle olunca da borç yani kredi almak için gerçekten de olumlu bir hava söz konusu. Bugün kredi ihtiyacınıza ve arayışınıza bir alternatif oluşturması adına İş Bankasının Yeni Yıl Kredi Kampanyasının tanıtımını yapacağız. Hazırsanız özellikler ile yazımıza devam edelim.

İŞ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ DETAYLARI

Yeni yılda küçük, büyük tüm ihtiyaçlarınız için %1,14’ten başlayan faizlerle krediniz İş Bankası’nda sizleri bekliyor olacak. 3 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecek olan Yeni Yıl Kredisi kampanyası ile Türkiye İş Bankası müşterilere avantajlı koşullarla kredi kullanma fırsatı sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin Bankası hayallerinizin yanında. İhtiyacınız olduğunda krediniz İş Bankası’nda. İş Bankası 1.300’ü aşkın şubesi ve Dijital Bankacılık kanallarıyla her an her yerde yanınızda.

Cepten hemen başvurmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS gönderebilirsiniz. (Örneğin; NAKİT 254xxxxx244 10000 2000). Ayrıca; İnternet Şubeden, Bankamatiklerden, 0 850 724 0 724 no’lu Telefon Şubeden, İşCep veya İşTablet’ten  ve Türkiye İş Bankası Şubelerinden kolayca başvurabilirsiniz. Üstelik başvurunuzu hangi kanaldan yaparsanız yapın, cevabı hemen cebinize gelir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ KAMPANYASI ÖRNEK ÖDEME 

50.000 TL Kredi Tutarını 48 Ay Vade %1,14 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 250 TL dir. Yıllık   Primi 311 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı  ise % 18,0494 dur. Bu krediyi alırsanız Aylık Taksit Tutarı 1.428 TL ve Toplamda Ödenecek Anapara ve Faiz Tutarı ise 68.529 TL olarak hesaplanmıştır.

25.000 TL Kredi Tutarını 36 Ay Vade %1,14 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 125 TL dir. Yıllık Sigorta  Primi 157 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı  ise % 18,1469 dur. Bu krediyi alırsanız Aylık Taksit Tutarı  884 TL ve Toplamda Ödenecek Anapara ve Faiz Tutarı ise 31.827 TL olarak hesaplanmıştır.

10.000 TL Kredi Tutarını 24 Ay Vade %1,24 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 50 TL dir. Yıllık Sigorta  Primi 67 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı  ise % 20,0343 dür. Bu krediyi alırsanız Aylık Taksit Tutarı  499 TL ve Toplamda Ödenecek Anapara ve Faiz Tutarı ise 11.965 TL olarak hesaplanmıştır.

5.000 TL Kredi Tutarını 12 Ay Vade %1,24 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 25 TL dir. Yıllık Sigorta  Primi 42 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı  ise % 20,5914 dür. Bu krediyi alırsanız Aylık Taksit Tutarı  458 TL ve Toplamda Ödenecek Anapara ve Faiz Tutarı ise 5.497 TL olarak hesaplanmıştır.

ÖNEMLİ AYRINTILAR

Azami kredi tutarı 50.000 TL, azami vade 48 aydır. Aylık taksit tutarları, geri ödemeler 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanmıştır. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte, şubeler gerekli gördükleri takdirde kefil talep edebilecektir. Tahsis ücreti ve sigorta primi tabloda belirtilen kredi dilimleri için örnek olarak hesaplanmıştır. Tahsis ücreti kredi tutarına göre değişkenlik gösterecektir. Söz konusu ücrete %5 oranındaki BSMV dahil değildir. Sigorta primi ise 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup; kredi tutarı, kredi vadesi ve müşterinin yaşına göre değişkenlik gösterecektir. Hesaplanan yıllık maliyet oranına sigorta tutarı dahil edilmemiştir. , kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Sevgili okurlarımız, sizler için Türkiye İş Bankasının Yeni Yıl Kredisi kampanyasını haberleştirerek sunmaya çalıştık. Yukarıdaki şartlar bana da uyuyor diyorsanız düşünebilirsiniz. Artık daha fazla para nereden bulurum diye düşünmenize gerek yok. Rahat bir hafta geçirin. Ödemelerinizi de 48 aya kadar vadelendirebildiğinizden ufak taksitler ile gerçekleştirebilirsiniz. Yeni bir ekonomi ve kredi haberinde buluşmak dileğiyle…

 

 

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin