Go to ...
10.000 TL İhtiyaç Finansmanını En uygun veren Katılım Bankaları


En uygun katılım bankaları, En düşük kar oranlı 10.000 tl 48 ay vadeli ihtiyaç finansmanı veren katılım bankası- Şimdi bir 10.000 TL olsa ne işimize yarardı değil mi? Herkesin evet dediğini duyar gibiyim. On bin lira maşallah çok mübarek bir rakam. Arabada alabiliyorsunuz, ev eşyalarını da değiştirebiliyorsunuz, çeyiz de yapabiliyorsunuz, iş tadilatlarınızı da yapabiliyorsunuz. Bu rakam her kese lazım. Bankalarda bir birinden güzel kredi kampanyaları ile sizleri bekliyor.

10.000 TL İHTİYAÇ FİNANSMANI VEREN KATILIM BANKALAR

Değerli okurlarımız bugün özellikle katım bankalarının sizlere sunduğu kampanyalara değinmeyi düşünüyoruz. Zira ülkemizde büyük bir çoğunluk katılım bankaları ile çalışıyor ve iş yapıyor. Katılım bankalarının en büyük tercih edilme sebepleri arasında ki faizsiz bankacılık yapmaları geliyor. Kar oranları ile bir çok finansman özellikleri sunuluyor. Bugün de sizler için 10.000 TL İhtiyaç Finansmanını En uygun veren Katılım Bankaları konulu bir haber sunmayı planlıyoruz. Bu sayede en uygun bankayı tercih edebileceksiniz.

ALBARAKA 48 AY VADELİ 10.000 TL TÜKETİCİ FİNANSMANI

Beyaz eşya, mobilya, televizyon, bilgisayar, klima gibi ihtiyaçlarınız için tüketici finansmanından yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizi 48 aya kadar vadelendirebilir, geri ödemelerinizi aylık eşit taksitler halinde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ödemelerinizi 2 ayda bir, 3 ayda bir ya da değişken tutarlı esnek taksitler halinde yapabilirsiniz.

AlbarakaTürk 10.000 TL Tüketici Finansmanını 48 Ay vade ve %1,25 faiz oranı ile alabilirsiniz. Ödenecek aylık taksit tutarı: 293,75 TL dir. Geri Ödenecek Toplam kredi tutarı 14.100 TL olarak hesaplanmıştır. Tahsis Ücreti 50 TL dir. Aylık Maliyet Oranı 1.52 % ve Yıllık Maliyet Oranı 19.89 % dur. Tahsis Ücreti finansman tutarının %0,5’idir. (BSMV Hariç)

TÜRKİYE FİNANS 48 AY VADELİ 10.000 TL TÜKETİCİ FİNANSMANI

İhtiyaç Finansmanı Katılım Bankacılığı esaslarına uygun olarak bireysel ihtiyaçlarınız için gereken finansman desteğini sağlar. Başvuru süreci kolay ve hızlıdır. Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı ile isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı ertelemeden uygun koşullarla karşılamanın avantajını yaşarsınız. Türkiye Finansbank 10.000 TL Tüketici Finansmanını 48 Ay vade ve %1,39 faiz oranı ile alabilirsiniz. Ödenecek aylık taksit tutarı: 304.39 TL dir. Geri Ödenecek Toplam kredi tutarı 14,610.72 TL olarak hesaplanmıştır. Tahsis Ücreti 52.50 TL dir. 

ZİRAAT KATILIM 48 AY VADELİ 10.000 TL TÜKETİCİ FİNANSMANI

Beyaz eşya, mobilya, televizyon, bilgisayar, klima gibi dayanıklı tüketim malı alımlarınızı; 48 aya varan taksit imkAnları ve bütçenize uygun geri ödeme planları üzerinden Ziraat Katılım Bankası Dayanıklı Tüketim Finansmanı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ürün Özellikleri: Peşin satın almanın avantajları ile nakit sorunu yaşamadan ihtiyacınız olan tüketim malını satın alabilirsiniz.

Bütçenize uygun kar payı oranlarıyla, 48 aya varan vade imkanı bulunmaktadır. Esnek ödeme planları ile ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası: 10.000 TL Tüketici Finansmanını 48 Ay vade ve %1,15 faiz oranı ile alabilirsiniz. Ödenecek aylık taksit tutarı: 286,28 TL dir. Geri Ödenecek Toplam kredi tutarı 13.741,44 TL olarak hesaplanmıştır.

KUVEYTTÜRK KATILIM 48 AY VADELİ 10.000 TL TÜKETİCİ FİNANSMANI

Kuveyttürk: 10.000 TL Tüketici Finansmanını 48 Ay vade ve %1,30 faiz oranı ile alabilirsiniz. Finansman Tahsis Ücreti 50 TL, Sigorta 60 TL dir. Aylık Maliyet %1.70, Yıllık Maliyet %20,41 Ödenecek aylık taksit tutarı: 298,90 TL dir.

Sizlerde faize bulaşmadan 10 bin lira tüketici kredisi istiyorsanız sizler için yukarıda hazırladığımız katılım bankalarını tercih edebilirsiniz. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Dilerseniz sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz. Bir başka ekonomi ve kredi haberinde buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

En Uygun Kar Oranlı Taşıt Finansmanı Veren Katılım Bankaları

En düşük Kar Oranlı Katılım Bankaları Konut Finansmanı

Türkiye Finans Altın Şube ile Güvenli Altın Biriktirme

 

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin