Go to ...
%0,80 Faiz Oranlı Ziraat Bankası Konut Kredisi


Ziraat Bankası Oranları, Ziraat Bankası Konut Kredisi Başvurusu- Sonunda buda oldu. Ziraat bankası faiz oranlarında ciddi bir düşüşe geçmiş oldu. Köklü bir banka olan ziraat bankası yine vatandaşın yanında olduğunu gösterdi. Bu sayede bankalarda rekabete dayanamayıp faiz oranlarını indirmeye başladı. Faizlerin indirimi noktasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve Başbakan Binali YILDIRIM‘ın görüş ve ifadelerinin de büyük etkisi oldu. Faizler son zamanların en düşük seyrinde.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ ÖN AÇIKLAMA

İster inanın, ister inanmayın; Ziraat bankasında faiz oranları %80 lere kadar düştü. Tabi buda konut hayali yapanlar için inanılmaz bir fırsat. Bizlerde bu durumu size aktarma adına bu yazımızda %0,80 Faiz Oranlı Ziraat Bankası Konut Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunmak istedik. Ayrıca Ziraat bankası vadelerine hangi faiz oranları tekabul ediyor? bunların hepsini örnekler halinde yazımızda bulabilecek ve yolunuza da ona göre de devam edebileceksiniz.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ziraat bankası mükemmel bir kampanya yapmış. Bunu itiraf etmek gerekir. Özel bankaların faizlerini %90 lara kadar indirdiklerini biliyorduk ama bu oran ilk defa bir devlet bankası tarafından gerçekleştirilmiş oldu. 120 aya kadar vade ile satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin en fazla %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Krediye konu üzerine ipotek tesis edilmektedir. Gerekli görülmesi halinde ek teminat talep edilebilir. Kredi boyunca hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası yapılmaktadır.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ BAŞVURULARI NERELERDEN YAPILMAKTADIR?

Konut kredisi başvurularınızı Ziraat bankası şubelerinden, İnternet Sitesinden, İnternet Şubesinden, Ziraat Mobilden, Çağrı Merkezlerinden ve ATM lerden gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz online olarak hemen BURADAN başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz. Ama sizlere tavsiyem ziraat bankası şubelerine giderek başvurunuzu gerçekleştirmeniz. Bu sayede daha da fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ BAŞVURU BELGELERİ NELERDİR?

Başvuru Formu, Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi, Çalışma durumunuza göre gelir belgesi, Serbest Meslek Mensupları için, bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi, Tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden ortağı olduğunuz şirkete ait ana sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesi/gazeteleri fotokopisi, Satın alınmak istenen konutun tapu belgesi fotokopisi, Şubece istenebilecek diğer Belgelerini sunmanız gerekiyor.

ZİRAAT BANKASI BİZ KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

100.000 TL Krediyi 24 Ay Vade ile %0,80 faiz oranı ile alabilirsiniz. BU durumda Aylık Ödeme Taksidiniz 4.596,05 TL olacaktır. Toplamda ise geri ödenecek tutar: 110.305,2 TL olacaktır.

100.000 TL Krediyi 36 Ay Vade ile %0,80 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda Aylık Ödeme Taksidiniz 3.207,97 TL olacaktır. Toplamda ise geri ödenecek tutar: 115.486,92 TL olacaktır.

100.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ile %0,88 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda Aylık Ödeme Taksidiniz 2.563,24 TL olacaktır. Toplamda ise geri ödenecek tutar: 123.035,52 TL olacaktır.

100.000 TL Krediyi 60 Ay Vade ile %0,88 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda Aylık Ödeme Taksidiniz 2.152,36 TL olacaktır. Toplamda ise geri ödenecek tutar: 129.141,6 TL olacaktır.

100.000 TL Krediyi 60 Ay Vade ile %0,88 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda Aylık Ödeme Taksidiniz 2.152,36 TL olacaktır. Toplamda ise geri ödenecek tutar: 129.141,6 TL olacaktır.

100.000 TL Krediyi 96 Ay Vade ile %0,88 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda Aylık Ödeme Taksidiniz 1.547,21 TL olacaktır. Toplamda ise geri ödenecek tutar: 148.532,16 TL olacaktır.

100.000 TL Krediyi 120 Ay Vade ile %0,88 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda Aylık Ödeme Taksidiniz 1.352,71 TL olacaktır. Toplamda ise geri ödenecek tutar: 162.325,2 TL olacaktır.

Değerli okurlarımız, gördüğünüz gibi en çok merak edilen vadeler ile örnek ödeme planını da sizlere sunmuş olduk. Bu açıdan özel bir yazı olmuş oldu. Sizlerde böylesi düşük faizli krediden yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Biz üzerimize düşen haberi yapmış olduk. Karar size ait. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı incelemeyi unutmayınız. Beğendiğinizi veya merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır. Bizi takip etmeye devam edin…

24 Ay Vadeli 50.000 TL Konut Kredisini En uygun Faizli Veren Bankalar

120 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı Yapı Kredi Konut Kredisi

Yapı Kredi Bankası %20 Devlet Katkılı Konut Kredisi

180 Ay Vadeli ve %0,90 Faiz Oranlı QNB Finansbank Standart Konut Kredisi

LÜTFEN HERKESİN DÜŞÜK FAİZLİ EV ALABİLMESİ İÇİN BU HABERİ FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Online Başvuru İmkanı

Garanti Sonbahar Kredisi, Garanti Anında Kredi, Uygun ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Hesaplı Kredi Başvurusu – Arkadaşlar bankaların kredi kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Güncel ve kaliteli tüm kredi haberlerini detaylandırmaya ve inceleyerek sunuyoruz. Maksadımız en hesaplı krediyi rahatça bulabilmeniz. Malum sonbaharı iliklerimize kadar hissediyoruz. Yalnız bununla beraber, kış aylarına hazırlıklarında yapılması gerekiyor. Çiftçinin, esnafın, memurun,

5.000 TL Sonbahar Krediniz İş Bankasında Üstelik SMS ile Başvuru İmkanı

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Düşük Faizli Sonbahar kredisi, T.C İle Başvuru,  Hesaplı ve Uygun Kredi – Yaz aylarını bayramlar ile ve tatiller ile geçirdik. Bir çok kimse için yaz çok iyiydi. Ama bir o kadarda masraflıydı. Masraflar bitti derken şimdide sonbahar geldi ve kışa hazırlıkların yapılması gerekiyor. Esnafı da, işçisi de, memuru

Halkbank’tan Müşterilerine Düşük Faiz İle Anında Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası anında kolay ihtiyaç kredisi, hesaplı ve uygun acil kredi – Değerli dostlarımız, aylardır bankaların en hesaplı ve en özel kredi kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Vatandaşa kredi lazım. Ama bunu en hesaplı olacak şekilde halletmek istiyorlar. Tabi kredi çekerken de genel anlamda bazı özel günleri daha çok tercih ediyoruz. Örneğin

Düşük faizli ve Uzun Vadeli Eğitim Krediniz Fibabanka’da

Fibabanka eğitim kredisi, fibabanka okul kredisi, hesaplı ve uygun kredi – Güzel bir bayram tatilinin ardından işimize gücümüze bakmaya başladık. Lakin bu sıralar okullar ve üniversiteler açılacak. Haliyle de çocuğuna güzel bir gelecek sunmak isteyen ebeveynleri de bir telaş sarmış durumda. Zira okul ücretleri oldukça pahalı. Bankalarda ise bayram kredilerinin yerini yavaş yavaş eğitim kredileri

Halkbank’tan Emekli Amca ve Teyzelerimize Düşük Faizli Mini Kredi

Halkbank Emekli Mini Kredi, Halkbank Emeklilere Özel Hesaplı Kredi, Türkiye Halk Bankası Uygun Emekli Kredisi – Saygıdeğer Emekli Büyüklerimiz; Amcalarımız, Teyzelerimiz, Abilerimiz ve Ablalarımız. Bu yazı sizlere özel. Sizler için yeri geldiğinde bankaların kredi kampanyalarını paylaşıyoruz zaten. Lakin çoğu zaman emekliler gerçekten de araştırma yapmadığından yüksek faizli kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Çoğuda %1,50’nin üstünde faizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin