Go to ...
0 Km Taşıt Krediniz Yaz Ayına Özel Düşük Faizler ile Vakıfbank’ta


Vakıfbank Yaza Özel 0 Km Taşıt Kredisi, Düşük faizli ve Çok Hesaplı 0 Km Araba Kredisi – 724kredinotu.com ailesinin değerli okurları ve takipçileri, yaza bomba gibi giren mükemmel bir kredi haberinin tanıtımı ile birlikteyiz. Araba hepimize lazım. Özellikle yeni model olan, hatta mümkünse 0 km bir araç bu yaz sıcaklarında çok mükemmel olurdu değil mi? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Son zamanlarda zevklerimizde de biraz değişiklik oldu. Artık konfora ve güvene daha fazla önem veriyoruz. Haliyle de 0 km araçların satışında da patlamalar yaşanıyor.

VAKIFBANK YAZA ÖZEL 0 KM TAŞIT KREDİSİ ÇOK HESAPLI

Yapılan kampanyalar da hiçte fena değil. Vatandaşta ciddi manada 0 km araç düşünüyor. Lakin gelir ve gider dengesini de korumak istiyor. Üstündeki tüm parayı buraya yatırmaktansa kredi ile araç satın almak çoğu zaman daha makul geliyor. Tam bu noktada kredi araştırması da ön plana çıkıyor. Bende bu araştırmanıza katkı sağlamak için Vakıfbank Yaza Özel 0 Km Taşıt Kredisinden söz etmek istiyorum. Şartlar fena değil. hele birde faiz oranı çok iyi diyebiliriz. Haydi o zaman detaylara geçelim ve incelemelere koyunalım.

KAMPANYANIN ÖZELLİKLERİ VE DETAYLARI

Arkadaşlar bu kampanya 2. el araçları kapsamıyor. Bu açıdan 0 km araç alacak olan okurlarımızın incelemesi gerekiyor. En başta en fazla merak edilen konuya yani faiz oranlarına değinmek istiyorum. Bu kampanyaya göre iki farklı faiz oranı karşımıza çıkıyor. bunlardan birincisi %1,11 ve ikincisi ise %1,13 dür. Biraz araştırma yaptıysanız bu oranların çok düşük olduğunu ve kaçırılmayacak kadar hesaplı olduğunu görebilirsiniz. Tabi şuan için konuşuyorum. Faiz oranları da kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre belirleniyor. Öderim diyorsanız faiz oranı %1,11 oluyor.

KREDİNİN AYRINTILARI

Kredi kampanyasında kefil ve teminat talebi yapılmıyor. Yalnız alacağınız araç teminat yerine geçiyor. Bununla birlikte hayat sigortası yaptırma gibi bir zorunluluğunuz da yok. Lakin trafik ve ne olacağı belli olmuyor. Bu açıdan gelin hayat sigortanızı da yaptırın diyorum ben sizlere. Ama tabi sizlerin kararına saygı duymak gerekiyor. Hayat sigortası da kişinin demografik özellikleri ile kredinin özellikleri dikkate alınarak hesaplanıyor. Kredi tahsis ücreti ödemeyi düşünüyorsanız, almayı planladığınız tutarın %0,5 oranı kadar ödeme yapıyorsunuz.

KREDİ VADESİ, ÖDEME SEÇENEKLERİ VE KREDİ LİMİTİ

Vakıfbank’ın bir tane de şartı bulunuyor. Bu faiz oranlarından yararlanmak isteyenlerin en az bir asgari maaş tutarı kadar da kredili mevduat hesabı açtırması gerekiyor. Aldığınız borcu 48 aya kadar taksit yapabiliyorsunuz. Ayrıca aylık eşit taksitli, son ödemesi balon olan, değişken taksitli, üç ayda bir ödemeli ve üç ay ertelemeli ödeme seçenekleri de bulunuyor. Alacağınız aracın fatura değeri 50.000 TL’ye kadar ise %70’i kadar kredi alabiliyorsunuz. Eğer tutar 50.000 TL’nin üstündeyse, üstü için de ekstradan %50 kredi alabiliyorsunuz.

TAHSİS ÜCRETİ İLE KREDİ HESAPLAMASI

Arabanızı belirlediniz. Gelir ve giderlerinize baktınız. Ardından da 20.000 TL krediyi 48 ay vade ile almaya karar verdiniz. Kredi tahsis ücreti de öderim ne olacak ki dediniz. Haliyle de banka size faiz olarak da %1,11 oranını verdi. Şimdi bu veriler çerçevesinde hesap yaptığımızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarının 566,65 TL olabildiğini gördük. Ayrıca tahsis ücreti olarak da 100 TL ödemeniz gerekiyor. Efektif yıllık faiz oranı da %17,5462 oluyor. Hayat sigortası isterseniz sonradan hesaplanacaktır.

TAHSİS ÜCRETSİZ İLE KREDİ HESAPLAMASI

Arabanızı belirlediniz. Gelir ve giderlerinize baktınız. Ardından da 20.000 TL krediyi 48 ay vade ile almaya karar verdiniz. Kredi tahsis ücreti de ödemem dediniz. Haliyle de banka size faiz olarak da %1,13 oranını verdi. Şimdi bu veriler çerçevesinde hesap yaptığımızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarının 569,60 TL olabildiğini gördük. Ayrıca tahsis ücretiniz de 0 TL dir ve ödeme yapmanıza gerek yoktur. Efektif yıllık faiz oranı da %17,5462 oluyor. Hayat sigortası isterseniz sonradan hesaplanacaktır.

Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin