Go to ...
dolar

Referandum Seçim Sonrası Dolar Euro Artacak Mı ?

2017 Referandumdan sonra dolar ve euro ne olur? Seçimde sonra dolar ve euro artar mı? – Sevgili dostlarımız, bugün sizler ile çok çok önemli bir ekonomik konu üzerinden muhabbet edeceğiz. Zira döviz meselesi ülkemizi çok fazla ilgilendiren bir konu. Özellikle de ticaretini dolar ve euro ile yapanların, tüylerini diken diken eden bir konu ile karşınızdayız.

15 Mart 2017 Fed Faiz Artırırsa Dolar Ne Olur ?

Amerikan Merkez Bankası FED, Fed Başkanı yellen faiz artırımı açıklaması, faiz artırımı olursa dolar artar mı? – Değerli dostlarımız, çok önemli bir ekonomi yazısı ile karşınızdayız. Nefesler tutuldu. Piyasalar adeta 15 Mart günü açıklanacak olan FED açıklamasına kitlendi. Özellikle de ülkemizde çok fazla al, satçılar var. Bu kesim dolardan ciddi manada güzel bir ekmek yiyor.

Kolay Para Kazanma Yolu Dolar ve Euro’ya Yatırım Yapma

Dolar ve Euro’ya Yatırım- 724kredinotu.com ailesinin değerli dostları. Güzel ve güncel bir ekonomi haberi ile karşınızdayız. Bu hayatta herkes hatta tüm milletler kendilerine göre bir birikim yapıyor. Tabi ülkemizde de yapılan birikimler var. Kimisi her ay bir ufak altın biriktiriyor. Kimisi arsaya yatırım yapıyor, kimisi, liraya, kimisi dolara kimisi de Euro’ya. Bu şekilde para kazanmaya